Zahájeny práce na oplocení na kurtech

V pátek, 17.5. za nepříznivého počasí pro hru v tenis, jsme se sešli v počtu 3 osob, a zahájili instalaci pletiva na nově vybudované opěrné zdi. Natáhli jsme tři pole a i když nejsme profesionálové, docela se dílo dařilo, i když za mírného deště a významného ochlazení oproti předešlým dnům to nebylo zrovna k popukání. Zkřehlí jsme se rozešli po 3 hodinách práce domů, ohřáti se a uschnouti. Musíme v instalaci oplocení pokračovat a dokončit natažení plotu na zbývající dvě pole, napnout, přivázat ke sloupkům a horním trubkám. Po dodání zelené textilie, tuto dáme na plot a tím zabráníme nepříjemnému vlivu větru na kurt číslo 1., což nám letos velmi komplikuje život, protože silné větry ze SV směru nám ztěžují údržbu kurtů, a odnášejí mnoho antuky.

Nadto, ve čtvrtek, 16.5. Martin Stach upravil původní branku ke schodům z K1 na travnatou plochu u Ploučnice, zkrátil ji a navařil nově závěsy. Tím je nyní K1 ze strany od Ploučnice uzavřen. Děkujeme za pomoc, Martine!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.