90+1 = 6:5

Nadpis se může někomu jevit jako matematický nesmysl, ale, vězte, že ve fotbale je všechno možné.

Naše A-mužstvo, po dvou smolně prohraných mačích, zdolalo v hektickém závěru mužstvo Krásné Lípy výsledkem 6:5

Ještě pár minut před koncem normální hrací doby byl stav nepříznivý a to 4:5. Náš tým se ale nevzdal a svým ofenzivním pojetím nejdříve po krásné akci po křídle, která měla ligové parametry vyrovnal na 5:5. Již většina z přítomných byla smířena s vydřenou remízou, aby v první minutě nastavení, po nepřehledné „trmě vrmě“ ve vápně soupeře přidal náš „modrobílý balet“ vytoužený šestý, a vítězný gól!!!

Neuvěřitelný výkon všech hráčů, a jejich morální síla a víra ve vítězství přinesly všem divákům krásný zážitek a plno radosti, a hráči si vysloužili zasloužilý a uznalý potlesk zaplněných tribun.