Fotbal – Rekordní brankostroj v derby

Netradičně v neděli, 27. srpna začala podzimní sezóna Okresního přeboru. A to hned očekávaným derby zápasem s Dolními Habarticemi. Od úvodního hvizdu bylo jasné, kdo je pánem na hřišti, v první minutě vsítil náš obávaný snajpr, navrátilec do sestavy MSK Radim Kolář branku. To ještě nikdo v sychravém deštivém počasí netušil, že Radim nezůstane jen u jedné gólové střely, ale že rozvlní síť branky soupeře dohromady čtyřikrát! K tomu na jeden gól přihrál chytrou přihrávkou z rozehrání trestného kopu. Radim svou střeleckou aktivitou strhl i ostatní spoluhráče tak, že se na světelné tabuli nakonec počet gólů zastavil na 9 ku 4 a byl po zásluze vyhlášen nejlepším Hráčem zápasu.

Diváctvo, z řad místních i přespolních, které došlo v hojném počtu se dobře bavilo, a ani nevadil vytrvalý déšť skrápějící hráče na zeleném pažitu. Bohužel, takové počasí nesvědčí hudebním instrumentům, proto obávaný zvuk bubnu a řehtačky benešovského fanklubu zůstaly němé. 

Byla to oslava fotbalu a krásný tanec Benešovského baletu! 

Příští zápas se odehraje v tradiční den, v sobotu 2.9. od 17h na hřišti AS Roma Děčín. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.