Smolná prohra ve Verneřicích

Naše A-mužstvo dnes bojovalo na hřišti SK Verneřice. Po srdnatém výkonu, několika jasných gólových šancích, kdy šli naši forvardi sami na branku soupeře, ale neproměnili, nakonec prohráli 1:2 s favorizovaným domácím výběrem. Utkání se hrálo ve slunečném, ale větrném počasí za vydatné podpory početného diváctva, které se dostavilo dychtivé dobré kopané. Naši borci měli významnou podporu modrobílého Fanklubu, který vytvořil bouřlivou kulisu za ustavičného skandování a zvuku bubnu a řehtačky, a hnal naše bohatýry na zteč soupeřovi svatyně. Bohužel, k, pro naše barvy nedobrému výsledku mače dopomohl svým poněkud diskutabilním výkonem i hlavní arbitr, který korunoval odpískáním konce zápasu při výrazném tlaku našeho mužstva ještě před vypršením devadesáté minuty… 

Naši snajpeři musí lépe a v klidu cílit na terč a vítězství v dalších mačích náš tým nemine.

Příští zápas odehraje se na domácím pažitu, kdy přivítáme hosty ze Slovanu Jiřetín p/Jedlovou. Věříme, že náš tým uspěje.

Přijďte v sobotu 13.5. od 17h na náš stadion fandit našim hochům a užít si fotbal!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.