Turnaj dětí na ukončení tenisové sezóny tenisového klubu MSK Benešov n. Pl.

V neděli 25.9. října 2022 se uskutečnil turnaj dětí na ukončení letošní sezóny, účast byla trochu slabší, protože hodně dětí bylo nemocných.

Turnaje se zúčastnilo celkem 10 hráčů ve 3 věkových kategoriích, a to mladší přípravka a starší žáci a žákyně.

Kategorie starší žáci:

Zde se zúčastnili celkem 4 hráči, kteří hráli v jedné skupině, a to systémem každý s každým.

Hrálo se podle tenisových pravidel na 1 zkrácený set a to do 5 gemů. Umístění ve skupině bylo již konečné.

Kategorie starší žákyně

V této kategorii zúčastnili celkem 3 hráčky, hrálo se také v jedné skupině, jako u starších žáků a podle stejných pravidel na 1. zkrácený set do 5 gemů, i zde bylo pořadí ve skupině již konečné.

Kategorie mladší přípravka:

V této kategorii se zúčastnili pouze 3 hráči (1 chlapec a 2 dívky), hrálo se též v jedné skupině, na dva sety do 11, podle pravidel mini tenisu. Mladší přípravka měla k tomu ještě dovednostní soutěže, z kterých se přičítali body do celkového pořadí za jednotlivá umístění na dané soutěži.

Konečné výsledky:

starší žáci:

1. Samuel Feistner
  2. Adam Bárta
  3. Vojta Sejf
  4. Dan Hájek

Starší žákyně

1. Viola Seifová
  2. Lenka Hubená
  3. Adéla Divišová

přípravka:

1.    Viktor Sláma

2.   Astridka Slámová

3.   Laurinka Fajčáková

Dále bych touto cestou chtěl poděkovat všem sponzorům, a to konkrétně :

INTERPAP Office, s.r.o – Lukáši Sýkorovi a Janě Polanské

Dále rozhodčím R. Provazníkovi, J. Slámovi a I. Štípkové.

Samozřejmě děkujeme našemu správci p. J. Strakovi s manželkou, kteří ještě navíc věnovali dětem občerstvení, jako sponzorský dar.

Děkuji všem rodičům, že přišli podpořit a fandit svým dětem.

Všem zúčastněným hráčům přejeme, ať se neustále zlepšují a tenis je pro ně hrou, která je bude vždy bavit.

Trenéři:

M. Štípek a R. Provazník